Makramy geometryczne

Makramy geometryczne są przeznaczone do zawieszenia na ścianie – stanowią alternatywę dla obrazów i dodają wnętrzom niepowtarzalnego stylu.

W naszych pracach lubimy łączyć różne techniki i materiały. Często wykorzystujemy sznurek bawełniany w naturalnym kolorze, ale znajdziesz w naszej ofercie także makramy z czarnym i szarym sznurkiem.

Do wykonania makram geometrycznych stosujemy tylko naturalne materiały: bawełniane sznurki oraz drewniane elementy. Dzięki temu nasze produkty są przyjazne dla środowiska i charakteryzują się wyjątkową trwałością. 

W naszej ofercie od dawna już są makramy z podwójnymi kołami połączonymi misternym wzorem z delikatnego sznurka. Natomiast makrama ZIG-ZAG ecru jest najbardziej delikatną ozdobą w ofercie makram geometrycznych – delikatne wzory jeden pod drugim, zakończone swobodnie opadającym sznurkiem sprawiają wrażenie spokoju i harmonii.

Nasze nowości to makramy geometryczne w drewnianych ramkach. Odkryliśmy w tych projektach nasze zamiłowanie do stylu rustykalnego.

Sprawdź, która makrama najbardziej pasuje do Twojego wnętrza!